ХЛЕБОПРОИЗВОДСТВО - КЪРДЖАЛИ ООД logo

Администратор хотел

"ХЛЕБОПРОИЗВОДСТВО - КЪРДЖАЛИ" ООД търси да назначи на постоянен трудов договор
АДМИНИСТРАТОР ХОТЕЛ
Усмихнат и подреден човек ли сте?
Обичате ли работа с компютър?
Харесва ли ви комуникацията с различни хора?
Влече ли ви да работите с млади колеги?
Значи тази позиция е за вас.
Основни задължения:
- Продажба на основни хотелски услуги - ношувки и храна;
- Продажба на допълнителни хотелски услуги;
- Приемане на резервации по телефон и имейл;
- Посрещане и регистрация на гости;
- Информиране на гостите;
- Приемане на разплащания в брой и с кредитни карти;
- Отчитане на парични обороти;
- Издаване на фактури;
- Работа в екип с останалите звена в хотела.
Минимални изисквания за длъжността:
Професионални умения:
- Средно или средно специално образование;
- Добро ниво на владеене на турски език;
- Компютърна грамотност за правилна работа с хотелската програма;
- Основни познания по туризъм и хотелиерство.
Лични качества:
- Лъчезарна и комуникативна личност;
- Умения за организиране на работното място;
- Висока лична отговорност, коректност и лоялност към работодателя;
- Търпение и любезно отношение към клиентите;
- Умение за степенуване на задачите по важност.
Ние предлагаме:
- Добро и редовно заплащане;
- Редовен отпуск и празнични бонуси;
- Работа с млад екип;
- Работа в интересна среда;
- Работа по график на 12 часови смени - дневна, нощна, два дни почивка.
- Постоянен трудов договор.
Моля, изпратете автобиография с актуална снимка.
Само кандидати, които отговарят на условията, ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Кърджали

Шофьори, Куриери