АДМИНИСТРАТОР - ХОТЕЛ

Няма описание

Хотел "СПС" търси да назначи администратор - хотел, при следните условия и изисквания:
Задължения:
*Посреща и настанява гостите на хотела
*Води необходимата документация, начислява услуги, приключва хотелски сметки
*Предоставя информация за цени и услуги в хотела
Изисквания:
*Висше или средно образование /образование специализирано в сферата на туризма ще се счита за предимство/
*Владеене на английски език
*Компютърна грамотност
*Умение за работа в екип, комуникативност, отговорност, организираност
*Познания за работа с хотелски софтуер - Clock Evolution
Ние предлагаме:
*Работа на постоянен трудов договор с осигуровки.
*Сменен режим на работа /без нощни смени/
*Коректно заплащане
*Униформено облекло
При интерес от Ваша страна, моля изпратете професионална автобиография с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Информацията, която ни предоставяте, ще се третира като поверителна и ще се администрира съгласно ЗЗЛД. „Хотел ЕС ПИ ЕС” ООД ще използва същата единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм