Административен служител

Ние сме голяма международна компания, предоставяща телекомуникационни услуги, стабилна работа и професионално развитие на нашите служители. Развиваме се на територията на страните от ОНД и Европа!
Предлагаме:
Атрактивна работа на пълен работен ден;
Разнообразни задачи;
Дългосрочна заетост и сигурност;
Конкурентно възнаграждение;
Изискано работно място в центъра на София;
Работа в млад и позитивен екип.
Отговорности и задължения:
Активна комуникация и взаимодействие с клиенти и партньори;
Оказване на пълна административна подкрепа на ръководството и на целия екип;
Организация и съхранение на документация;
Съдействие с преводи на документи и други;
Комуникация с различни доставчици на услуги, във връзка с поръчка на канцеларски материали и други консумативи за офиса;
Организация на работния процес на стажантите в офиса, активно участие в комуникацията с висши учебни заведения и други институции, изготвяне на график на работа и други.
Изисквания:
Oтлични комуникативни умения;
Владеене (писмено и говоримо) на английски език;
Минимум 1 година професионален опит. Опит на сходна длъжност и/или сфера на дейност е предимство;
Умения за организиране на документация;
Умения за работа с офис техника;
Дискретност, професионализъм и отговорност, спрямо поверената информация и възложени задачи;
Знание на руски език (предимство).

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби