ТРИАДА МАРКЕТ ЕНД ДИСТРИБЮШЪН АД logo

АДМИНИСТРАТИВЕН СЕКРЕТАР

Няма описание

"Триада Маркет енд Дистрибюшън" АД е официален дистрибутор на "Рубелла Бюти", "Henkel", "Varta", "TZMO", "Bros", "Brite", "Stella Pack", "Kappus", "Flex", "Visage", "Alvesta” и др.
Компанията обявява свободно работно място за позицията:
със следните отговорности:
• Организира и поддържа деловата кореспонденция на фирмата - входяща и изходяща;
• Осъществява контакт с партньорите на фирмата, включително и чуждестранни;
• Приема телефонни обаждания, посреща посетители в офиса;
• Подпомага цялостната организация на работата в офиса; подпомага дейността на офиса, свързана с други организации и фирми.
Основни изисквания към кандидата:
• Подходящо образование - полувисше или висше;
• Отлични комуникативни умения;
• Представителна външност;
• Добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
• Отлични умения за работа с MS Office, интернет;
• Умение за работа в екип.
Необходими документи за кандидатстване:
В случай, че позицията Ви интересува и отговаряте на посочените изисквания, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка, мотивационно писмо, референции.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при условия на пълна поверителност.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. "Триада маркет енд дистрибюшън" АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности