Административен мениджър с италиански език

Няма описание

За наш клиент търсим:
Административен мениджър с добър италиански език
Основни задължения:
-Подпомага общата администрация на компанията;
-Устни и писмени преводи от и на италиански език;
-Ежедневен контакт с клиенти, по имейл и телефон;
-Посрещане на клиенти в офиса и вежливо обслужване.
Основни изисквания:
-Опит на същата или подобна позиция - много голямо предимство;
-Добро ниво на италиански език - писмено и говоримо;
-Работа с Excel, имейл и офис техника;
-Сериозно, позитивно и професионално отношение към работния процес.
Фирмата предлага:
-Добри условия на труд;
-Трудов договор и осигуровки;
-Работа на пълен работен ден.
Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български и гръцки език.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности