БЪЛГАРО-АМЕРИКАНСКА КРЕДИТНА БАНКА АД logo

Административен асистент на Изпълнителен директор

Българо-американска кредитна банка АД се фокусира върху подпомагане на развитието на зелената икономика чрез кредити и други банкови продукти, свързани с енергийна ефективност, опазване на околната среда, алтернативно земеделие, възобновяеми енергийни източници и устойчива градска среда.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Организира графика на срещите и изпълнява ежедневните административни задачи, свързани с дейността;
• Поддържа кореспонденция и създава документи свързани с дейността;
• Съгласува и осигурява комуникацията на ръководителя си с вътрешни и външни лица и организации;
• Поддържа по професионален начин дейността на кабинета и обслужва приемането на посетители.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Отлично владеене на английски език, позволяващо поддържане на кореспонденция и комуникация - ниво С1;
• Отлични комуникативни и умения за работа в екип. Внимание към детайла;
• Способност да управлява приоритети и да спазва срокове;
• Лоялност и коректност. Отговорност при извършване на поетите задължения;
• Компютърна грамотност – работа с офис приложения;
• Предишен опит на подобна позиция е предимство.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Професионална реализация в стабилна финансова институция;
• Атрактивно възнаграждение с отлични социални придобивки, допълнително здравно и пенсионно осигуряване.
Ако позицията представлява интерес, моля, изпратете автобиография с актуална снимка до 29.07.2022г.
Кандидатурата Ви ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които предоставяте, са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности