АДМИНИСТРАТИВЕН АСИСТЕНТ

Талант Сървиз създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
Във връзка с големия обем работа на наш клиент търсим:
Основни задължения и отговорности:
Извършване на преводи от и на английски език;
Активно подпомагане на всички дейности, свързани с дейността на Компанията;
Активно подпомагане дейността на Управителя;
Изготвяне на регулярни справки;
Подреждане и архивиране на документацията;
Съдействие при изготвянето на проучвания и анализи;
Подпомагане на мениджърския екип при комуникацията с контрагенти;
Организиране на кореспонденцията;
Изисквания към кандидатите:
Висше образование;
Аналитичност и прецизност в изпълнението;
Отлични организационни умения;
Умение за поставяне на приоритети и спазване на срокове;
Kомуникативност и умение за работа в екип;
Отлични компютърни умения- MS Office, работа с бази данни;
Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо.
Опит на подобна позиция ще се счита за съществено предимство;
Ние Ви предлагаме:
Професионално развитие във водеща българска компания;
Отлично заплащане, обвързано с професионалния опит и постигнати резултати;
Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
Дългосрочни трудови взаимоотношения;
Ако длъжността представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете подробна автобиография.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.
Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Поверителността на Вашите данни е Гарантирана.
Талант Сървиз притежава безсрочен лиценз № 2953 за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм